Anahtar Teslim Proje Neleri Kapsar?

Anahtar teslim projeler, günümüzde mimarlık şirketlerinden en çok talep edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Bu hizmetten yararlanmayı düşünen kişiler ise anahtar teslim proje neleri kapsar sorusuna yanıt aramaktadır. İlke Mimarlık tarafından hazırlanan anahtar teslim projeler, kişilerin o yapıda direkt oturmaya ya da çalışmaya başlayabilecekleri tüm unsurları içerisinde barındıran bir hizmet bütünüdür. Yani, kişilerin yapıları kullanabilmek için ek bir masraf yapmasına gerek kalmayacaktır.

Anahtar teslim projelerimiz, projenin planlanması ve çizimiyle başlamakta ve müşterilerin o yapıyı kullanmaya başlamasına kadar sürmektedir. Bu süreçte mimar ve mühendisler koordineli şekilde çalışarak yapının oluşturulmasını sağlamaktadır. Anahtar teslim projeler, müşterilerinin isteğine bağlı olarak iç dizaynı da kapsayabilmektedir. Bu noktada iç mimarlar devreye girmekte ve alanın nasıl daha etkili kullanılabileceği ile ilgili çalışmalar yapmaktadır.

Anahtar Teslim Proje Örnekleri

Hayalindeki ev ya da işyerine anahtar terslim projeler ile sahip olmak isteyen bireyler, bu projeler hakkında yaygın bir şekilde araştırma yapmakta ve örnekleri incelemektedir. Anahtar teslim projeler, kişinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılmakta olup online ortamda pek çok örneğe sahiptir. Kişiler fikir edinebilmek için bu örnekleri inceleyebilmektedir.

Alanında uzman mimar ekibimiz, kişilerin istek, ihtiyaç ve beklentilerini dinleyerek uygun projeler için çizim yapmaktadır. Bu noktada anahtar teslim proje yaptırmak isteyen kişiler, 3 boyutlu çizimler sayesinde sonuca en yakın hali görebilmekte ve bu sayede rahat bir şekilde hareket edebilmektedir.

Anahtar Teslim Proje Fiyatları

Anahtar teslim proje neleri kapsar diye merak eden kişilerin merak ettiği bir diğer konu da bu projelerin ne kadara mal olduğudur. Bu noktada her bir projenin kişiye özel olarak hazırlandığı ve bu nedenle fiyatların değişkenlik göstereceği bilinmelidir. Örnek vermek gerekirse; prefabrik anahtar teslim projelerinin fiyatı ile hastane projelerinin aynı fiyatta olması beklenemez. Bu nedenle anahtar teslim proje yaptırmak ve bu bağlamda fiyat bilgisi almak isteyen kişilerin İlke Mimarlık ile görüşme sağlayarak proje detayları hakkında görüşmesi gerekecektir. Böylelikle hayalinizdeki yapının anahtar teslim projesi için net bir bilgi verilebilecektir.  

İlginç olmak istemiyorum. İyi olmak istiyorum.
Mies van der Rohe