Loading
ANAHTAR TESLİM PROJE/

ANAHTAR TESLİM PROJE

Mimari Proje, Konsept Tasarım ve Geliştirme
Bütün Disiplinlerin Dahil Olduğu Anahtar Teslim Proje Yapımı

Anahtar teslim proje, mimarlık alanında en çok talep edilen hizmetlerden bir tanesidir. Oldukça kapsamlı olan bu hizmet bütünü, projenin çizilmesinden tam olarak bitmesine kadar devam eden bir süreci kapsamaktadır. İlke Mimarlık, 2005 yılından beri aktif olarak hizmet veren köklü bir şirket olup, anahtar teslim projelere imza atmaktadır. Bu sayede kişi ya da kurumların beklentilerini tam olarak karşılayan ve isteğe uygun yapılar oluşturulabilmektedir. Bu hizmet ayrıca daha önce yapılmış bir yapının yeniden düzenlenmesi amacıyla da verilebilmektedir.

Alanında uzman mimar ve mühendisler ile faaliyet gösteren firmamız, anahtar teslimi projelerin tüm süreçlerinde düzenli olarak müşteriler ile iletişim kurarak istek ve ihtiyaçların tam anlamıyla karşılanmasını sağlamaktadır. Bu süreçte proje çizimi 3 boyutlu şekilde de yapılarak müşterilerin projeyi canlandırabilmesine destek verilmektedir.

Anahtar Teslim Proje Hizmetleri

Anahtar teslim proje hizmetleri tahmin edildiğinden çok daha kapsamlıdır. Bu süreçte müşterilerin beklentileri dinlenir, yapı alanı ziyaret edilerek harita mühendisleri tarafından incelenir, beklentilere ve yapı alanına uygun proje taslağı çizilir. Bu süreçte elektrik-elektronik mühendisleri ve inşaat mühendislerinden destek alınarak projenin uygulanmaya uygunluğu ölçülmektedir. Proje tasarım süreci bittikten sonra inşaat yapım sürecine başlanmakta ve tüm bu süreç çevreye duyarlı şekilde sürdürülmektedir. Müşterilerimiz tüm bu süreçleri yakından takip edebilmektedir.

İnşaatın tamamlanmasından sonra müşterilerin isteğine bağlı olarak iç mimarlık danışmanlığı desteği de sağlanarak yaşam ya da çalışma alanının verimli kullanılabilmesi ve konforun ön planda tutulabilmesine odaklı çalışmalar sürdürülebilmektedir. Siz de aklınızdaki projelerin çiziminden yapımına kadar devam eden anahtar teslim projeler ile gerçekleşmesini istiyorsanız, iletişim numaralarımızı kullanarak bizlere ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alarak hayalleriniz için büyük bir adım atabilirsiniz.

İlke Mimarlık

İlke Mimarlık