Loading
İÇ MİMARİ PROJELERİ/

İÇ MİMARİ PROJELERİ

Mimari Proje, Konsept Tasarım ve Geliştirme
İç Mimari / Dekorasyon Projeleri

İç mimari projeleri, en ve işyerlerinin daha etkili şekilde kullanılabilmesi, kişilerin beklentilerini karşılayabilecek şekilde değerlendirilmesi ve estetik görünebilmesi için verilen bir hizmet türüdür. İç mimari desteği sayesinde iç mekanların amacına uygun hale gelmesi sağlanmaktadır. 2005 yılında faaliyet göstermeye başlayan İlke Mimarlık, modern ve yenilikçi çalışma prensibi ile günümüz iç mimarı modasını geliştirerek kişilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak iç mimarı projeleri yapmaktadır.

İç mimari danışmanlık desteği ile dar alanlarda işlevsellik ve konfor arttırılabilmektedir. Böylelikle dar bir alanda yaşayan ya da çalışan kişilerin bu dar alanları en doğru şekilde kullanabilmesi desteklenmektedir. Büyük alanlarda ise sahip olunan alanın nasıl değerlendirilebileceği hakkında çalışmalar yapılabilmektedir. Bu sayede iç mekanların daha estetik bir görünüm kazanması ve en önemlisi konforlu bir alan haline gelmesi mümkün olmaktadır.

İç Mimari Proje Hizmetleri

İç mimari proje hizmetleri; hem ev hem de işyerleri için tercih edilebilmektedir. Ekibimizdeki uzman iç mimarlar, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını dinlemekte ve bu adımdan sonra proje hazırlıklarına başlamaktadır. İç mimarlık desteği almak isteyen müşterilerin mekanı ziyaret edilebilir ya da online bir görüntüleme sağlanabilir. Daha sonrasında ise ekibimizdeki iç mimarlar bir ya da daha fazla çizim ile müşterilere fikir önerilerinde bulunur. Bu sayede müşteriler beklentilerine en yakın projenin başlatılmasını sağlayabilir.

Vermekte olduğumuz diğer tüm hizmetler gibi iç mimari projelerde de 3 boyutlu çizimler hazırlanmaktadır. 3 boyutlu çizim desteği ile müşteriler projenin bitmiş haline yakın bir tasviri görebilmektedir. Bu çizimler müşterilere sunularak eklenmek ya da çıkartılmak istenen detaylar görüşülebilmektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve her geçen gün memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalar yapan firmamız, müşterilerinin hayallerine kavuşmasını sağlamaktadır.

İlke Mimarlık

İlke Mimarlık