Loading
KONSEPT TASARIM, GELİŞTİRME/

KONSEPT TASARIM, GELİŞTİRME

Mimari Proje, Konsept Tasarım ve Geliştirme
Konsept Tasarım, Geliştirme

Mimarı alanda yapılan konsept tasarımları ve konsept geliştirmeleri, kişi ya da kurumların eşsiz tasarımlara sahip olan yapılara erişebilmesini sağlayan hizmetlerdir. 2005 yılından günümüze hizmet veren İlke Mimarlık, alanında uzman ekibi ile müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en uygun yapıların sunulmasını sağlayan modern ve yenilikçi çalışmalarıyla ön plana çıkmaktadır.

Konsept tasarımlarda, kişinin istediği yapılarda yeniliğe gidilerek modern ve göz alıcı projelere imza atılmaktadır. Proje ve yapım süreçlerinde Venustas yani güzellik ilkesine önem veren ekibimiz, ayrıca başlattığı yaratıcı projelerin dayanıklı ve kullanışlı olmasına da dikkat etmektedir. Böylelikle müşterilerin tüm beklentileri karşılanabilmektedir.

Mimari Konsept Nasıl Oluşturulur?

Mimari konseptlerin oluşturulmasında ilk olarak müşterilerin fikirleri dinlenmektedir. Müşterilerin istek ve ihtiyaçları tam olarak anlaşıldıktan sonra alanında uzman mimar ve mühendisler, bu fikirlerin geliştirilebilmesi ve sorunsuz bir şekilde hayata geçirilmesi için çalışmalara başlamaktadır. Konsept projelerin tasarım ve yapım aşamalarında müşteriler ile sürekli irtibat kurularak kişi ya da kurumların içine sinecek işlere imza atılmaktadır.

Mimari konseptlerin tasarlanması ve geliştirilmesi için gerekli analizlere de başvurularak modern, alışılmışın dışında, işlevsel ve konforlu bir alan yaratmak mümkündür. Genç, dinamik ve çalışkan ekibimiz, sizlere en uygun konseptin bulunması konusunda büyük bir destek sağlayacaktır. Ekibimizin sunmakta olduğu ayrıcalıklardan biri de 3 boyutlu çizimlerdir. Bu çizimler sayesinde projenin bitmiş halini görebilmek mümkündür.

Bugüne kadar oluşturduğu tüm proje çizimleri ve konsept tasarımlarında çevreye olan duyarlılığını yitirmeyen firmamız bilinçli yapılaşma ilkelerini takip ederek yaşamakta olduğumuz çevrenin korunmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına gayret edilmektedir. Siz de alışılmışın dışında, modern, işlevsel ve dayanıklı tasarım konseptler için bizlere ulaşabilir ve hayalinizdeki projenin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

İlke Mimarlık

İlke Mimarlık