Loading
MİMARİ PROJE/

MİMARİ PROJE

Mimari Proje, Konsept Tasarım ve Geliştirme
Mimari Proje, Statik Proje, Mekanik Proje, Elektrik Proje, 3D Görsel Tasarım

Mimari proje, kişi ya da kurumların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan tasarımlar olup, 2005 yılında hizmet hayatına başlayan İlke Mimarlık tarafından sunulan desteklerden bir tanesidir. Proje oluşturma ve hayata geçirme alanlarında uzman ekibiyle hareket eden firmamız, ihtiyaca uygun işlevsel ve etkili projelerin tasarlanmasını sağlamaktadır.

Uzman mimarlar, iç mimarlar, harita mühendisleri ve inşaat mühendislerinden oluşan ekibimiz, bilinçli yapılaşma ilkesi ile kişi ve kurumlara etkili şekilde hizmet vermektedir. Mimari projenin yapım aşamasında müşteriler ile sürekli irtibat halinde kalan ekibimiz, projelerin beklentilerin tam anlamıyla karşılanmasını sağlamaktadır.

Mimari Proje Çizimi

Mimari projelerimizin çiziminde 3 boyutlu görsel tasarımlar kullanarak müşterilerin projenin bitmiş haline yakın bir tasviri görebilmesini sağlamaktadır. Böylelikle projenin yapım aşaması başlamadan önce müşteriler projeye eklemek ya da çıkartmak isteyecekleri unsurları rahat bir şekilde görebilmektedir. Mimari proje çizimlerimiz yalnızca yapı çizimleri ile sınırlı kalmamakta buna ek olarak statik proje, mekanik proje ve elektik proje desteği de sunulmaktadır.   

Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda çizilecek projelerin ilk görüşme aşamasından sonra ekibimiz harekete geçmekte ve istenen yapının işlevselliğini arttırabilmek adına çalışmalar yapmaktadır. Bu süreçte üretilen fikirler müşteriler ile paylaşılmakta ve bu sayede müşterilerimiz için konforlu bir yaşam ve çalışma alanı elde edilebilmektedir.

2005 yılından beri aktif bir şekilde kişi ve kurumların mimarlık alanındaki ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, projelerin çizim ve yapım aşamasında çevreye duyarlı davranmaktadır. Projelerde güzellik, kullanışlılık ve sağlamlık ilkeleri göz önünde bulundurulmaktadır. Böylelikle modern ve bir o kadar da dayanıklı yapılar elde edilebilmektedir. Genç, dinamik ve çalışkan bir ekip ile vermekte olduğumuz mimari proje hizmetlerinde çevreye duyarlı şekilde hareket edebilmek için yenilenebilir enerji kaynakları kullanımına dikkat edilmektedir.  

İlke Mimarlık

İlke Mimarlık