Loading
PROJE HİZMETLERİ KOORDİNASYONU/

PROJE HİZMETLERİ KOORDİNASYONU

Mimari Proje, Konsept Tasarım ve Geliştirme
Mekanik, Statik, Elektrik ve Peyzaj Proje Hizmetlerinin Koordinasyonu

Mimarı projelerin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesini sağlamak için proje koordinasyonu oldukça önemli bir unsurdur. Proje hizmetleri koordinasyonu, projenin çizim aşamasından yapım aşamasına kadar faaliyet gösterecek tüm mimar ve mühendislerin birlikte çalışmasıdır. Bu sayede her mühendis ve mimar kendi uzmanlık alanları doğrultusunda fikir alışverişinde bulunarak projenin sorunsuz şekilde devam etmesini sağlayacaktır.

Mimari bir projede sanılanın aksine yalnızca iç ve dış mimarlar çalışmamaktadır. Buna ek olarak inşaat mühendisleri, harita mühendisleri, elektrik-elektronik mühendisleri de çalışmalarını sürdürmektir. 2005 yılından beri aktif şekilde mimarlık hizmetleri sunan İlke Mimarlık, alanında uzman mimar ve mühendisler ile birlikte faaliyet göstermektedir. Bu sayede etkili bir proje koordinasyonu hizmeti vermektedir.

Proje Hizmetleri Koordinasyonu Neden Önemlidir?

Projelerin çizim aşamasından yapım aşamasına kadar birçok süreci bulunmakta ve projelerin sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi için bu süreçlerin doğru yönetilmesi gerekmektedir. Proje hizmetleri koordinasyonu sayesinde proje için doğru ve bilinçli kararlar verilebilmektedir. Projelerin çizimi noktasında mimarlar, mühendisler ile koordineli şekilde çalışarak projenin ilerleyen süreçlerinde bir sorun yaşanmamasını sağlamaktadır. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğu zaman proje koordinasyonunun ne kadar önemli olduğu görülebilmektedir.

Çevreye olan duyarlılığını yitirmeyen, yenilenebilir enerji kullanımına özen gösteren, modernlik, güzellik ve işlevselliği bir araya getiren ve tüm proje süreçlerinde düzenli olarak müşteriler ile irtibat kurarak kişilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik hareket eden firmamız, alanında uzman mimar ve mühendisler ile koordineli bir şekilde projelerini yönetmektedir. Böylelikle projenin yapım sürecinde karşılaşılabilecek her türlü olası sorunu engellemek ve problemlerin önüne geçmek mümkün bir hale gelmektedir. Siz de hayal ettiğiniz yapıya sahip olmak ve kaliteli ve koordineli bir proje yönetim desteği almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İlke Mimarlık

İlke Mimarlık