Loading
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ/

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Mimari Proje, Konsept Tasarım ve Geliştirme
Mimari, İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri

Mimarı projeler ile istediği yapıları hayata geçirmek ya da iç mekan tasarımı yapmak isteyen kişiler, istekleri ve beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilmek ve bu tasarımlar esnasında işlevsellik ve konfordan ödün vermemek için mimari danışmanlık hizmetlerinden faydalanmalıdır. İlke Mimarlık, alanında uzman ekibiyle 2005 yılından beri müşterilerine danışmanlık hizmeti de sağlayan kökü bir şirkettir.

Danışmanlık hizmetleri sayesinde kişiler, yaptırmak istedikleri projelerin sorunsuz bir şekilde hayata geçirilmesini sağlayabilmektedir. İç ve dış mimari danışmanlığı, yalnızca projenin çizilmesini değil, tüm süreci kapsayan bir hizmet bütünüdür. Bu anlamda mimarlar ve mühendisler koordineli bir şekilde çalışarak kişilerin istek ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekte ve hayal edilen yapı ya da yenileme işlemlerinin kusursuz olmasını sağlamaktadır.

Mimari Danışmanlık Hizmetlerinin Faydaları

Mimari danışmanlık hizmeti almanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Ekibimiz, kişi ya da kurumların beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu süreçte yapının ya da iç mekanın nasıl daha etkili bir şekilde kullanılabileceğine dair çözüm önerileri sunularak konfor, işlevsellik, dayanıklılık ve estetik bir araya getirilmektedir.

Danışmanlık hizmetlerimizde şartnamelere uygunluk, konfor, dayanıklılık, bütçe kontrolü, müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları, sektöre uygunluk ön plandadır. Bu sayede alanın performansını arttırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilebilmektedir. Ekibimiz bu hizmetler sırasında müşteriler ile düzenli olarak iletişime geçerek bilgilendirme yapmakta ve en önemlisi 3 boyutlu çizimler ile sonucun nasıl olacağı hakkında müşteriler ile fikir alışverişi yaparak alınacak verimi arttırmaktadır.

Mimari danışmanlık hizmeti alan kişiler, sahip oldukları ya da yaptırılacak yapılarının kullanım şekline en uygun hale getirilmesini sağlayabilmektedir. İlke Mimarlık; alanında uzman mimar, iç mimar, inşaat mühendisi ve harita mühendislerinden oluşan ekibi ile hayallerinize kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

İlke Mimarlık

İlke Mimarlık