Loading
MİMARİ PROJE YÖNETİMİ/

MİMARİ PROJE YÖNETİMİ

Mimari Proje, Konsept Tasarım ve Geliştirme
Mimari Proje Yönetimi

Mimari proje yönetimi, bir projenin tasarımdan yapıma kadar tüm süreçlerini kapsayan ve projelerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayan bir hizmet bütünüdür. Bu hizmet bütünü sayesinde proje yapılırken yaşanabilecek tüm olası sorunlar çözüme kavuşturulurken projenin tüm detayları üzerinde gerekli çalışmalar yapılmaktadır. 2005 yılında uzman kadrosuyla birlikte kişi ve kurumların mimari ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına yolculuğuna başlayan firmamız, üstün mimari proje yönetimi hizmeti de sunmaktadır.

Mimari proje yönetimi, yalnızca projenin çizilmesi ve hayata geçirilmesi değildir. Buna ek olarak elektrik projesinin tamamlanması, çevresel faktörlerin hesaba katılması, proje esnasında ortaya çıkabilecek olası sorunların değerlendirilmesi, bütçeye uygun şekilde hareket edilmesi ve bu gibi önemli noktaları da kapsamaktadır. Firmamız mimar, inşaat mühendisi, harita mühendisi ve iç mimarlar ile yürütmekte olduğu çalışmalarıyla müşterilerimizin talep ettiği her projede aktif bir şekilde rol oynamaktadır.

Mimari Proje Yönetimi Neden Önemlidir?

Mimari proje yönetiminin ne kadar önemli olduğu yadsınamayacak gerçekler arasında yer almaktadır. Zira bir proje çizilmesiyle projenin sorunsuz şekilde bitirilmesi pek de mümkün değildir. Firmamız deneyimli ekibi ve iş ortaklarıyla koordinasyonlu şekilde çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede tüm proje süreci kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Yolculuğa çıktığı günden bugüne kendini sürekli geliştiren firmamız, proje yönetim aşamasında çevreye olan duyarlılığını kaybetmemekte ve müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya gayret göstermektedir. Bu sayede müşterilerimiz memnun edilmekte ve talep ettikleri konfor, dayanıklılık, estetik ve modernliğe uygun yapılara sahip olabilmektedir. Eğer siz de istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve bu bağlamda modernliğini yitirmeyecek projeler yaptırmak istiyorsanız, iletişim numaralarımız üzerinden ekibimize ulaşabilir ve hayalinizdeki projenin gerçek olması yolunda büyük bir adım atabilirsiniz.

İlke Mimarlık

İlke Mimarlık